Üniversite Öğrencilerine Burs Müjdesi.!

Üniversite Öğrencilerine Burs Müjdesi.!
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız(Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...

Öğrencilere 300 TL burs müjdesi geldi.

Lisans eğitimini bitirmekte olan bölüm öğrencilerine çevre ve şehircilik bakanlığından sürpriz bir haber geldi. Bir çok öğrenciyi mutlu edecek bu haber okullarını bitirecek bir çok öğrenci için bir teşekkür niteliğinde.
​Çevre ve Şehircilik Bakanlığınca lisans öğrencilerinden bitirme tezi hazırlayan 500 öğrenciye burs verilecek.Tezi hazırlayıp bakanlığa sunan 500 öğrenciye burs verilecek, bursun 300 TL olduğu bildirildi.

Bakanlıktan Öğrencilere 300 TL civarında bir burs müjdesi geldi, burs müjdesi aşağıda verilen bölümler arasında paylaştırılacak ve bu paylaşılan kişilere bilgi verilerek burs sonucu açıklanacak.

Çevre ve Şehircilik Bakanlığınca lisans öğrencilerinden bitirme tezi hazırlayan 500 öğrenciye burs verilecek.

Bakanlıktan yapılan açıklamaya göre, burs Çevre ve Şehircilik Bakanı İdris Güllüce tarafından bizzat verilen talimat ile verilecek, Türkiye Çevre Koruma Vakfı tarafından sağlanacak.

Ayda 300 lira olmak üzere 4 ay süreyle verilecek burstan, 200 çevre mühendisliği, 125 biyoloji, kimya ve kimya mühendisliği, 100 şehir planlama ve mimarlık, 75 inşaat mühendisliği bölümü öğrencisi bu burslardan yararlanacak.

Lisans bursuna belirtilen konu başlıkları altında bitirme tezi hazırlayan öğrenciler, vakfın internet sitesinden 15 Şubat 2015’e kadar başvuru yapabilecek.

28 Şubat’ta kadar burs almaya hak kazananlar belirlenerek, kamuoyuna bilgi verilecek.

Burslar 1 Şubat 2015 baz alınarak ödenecek. Burs alan öğrenciler üniversite tarafından yapılan tez kabulünden sonra, tezini yazılı doküman ve CD formatında birer kopya halinde Türkiye Çevre Koruma Vakfına gönderecek.

Merak ettiğiniz birçok bilgi için eğitim-dunyası.net sitemizden ayrılmayınız.

Yazar:
YORUMLAR & SORULAR-CEVAPLAR

Henüz yorum yapılmamış. Bu yazımız ile alakalı merak ettiklerinizi veya eklemek istediğiniz her türlü görüş ve öneriyi aşağıya yorum olarak yazabilirsiniz.

YORUMLAR & SORULAR-CEVAPLAR

(Yazımızla ilgili aklınızdaki soru ve düşünceleri yorum olarak aşağıya ekleyebilirsiniz.)