Şiddet Yanlısı Babaya Hapis

Şiddet  Yanlısı Babaya Hapis
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız(Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...

Eğitimde şiddet artık akıl almaz boyutlara ulaştı sadece okullarda değil evlerde aile arasında şiddet gittikçe artıyor, işte bir haber daha karşımızda dün bahsettiğmiz Papa haberinden sonra karşımıza  böyle bir haber daha çıktı sonuçlanan davanın  ayrıntıları

Adana’da yaşanan olayda,  lisede okuyan 19 yaşındaki O.S.K., 13 dersten 11’i zayıf olduğundan dolayı  ve sınıf tekrarı yaptığı için okuldan atıldı.

İddialara göre, babası Şakir K. (50), oğlunun okuldan atılmasından sorumlu tuttuğu İngilizce öğretmeni Tarık Ş.’ye 29 Mart 2012’de okulun önünde oğluyla birlikte küfür edip “Sen oğlumu nasıl okuldan attırırsın?” diye bağırarak  öğretmene saldırdı.

Öğretmen Ş. de yanında taşıdığı biber gazını baba-oğula sıktı. Kavgayı ayırmaya kalkışan güvenlik görevlisi Aydın P. de darp edildi. Öğretmen Tarık Ş.’nin sağ kolu kırıldı.

Mahkeme baba Şakir K.’ya 3 yıl 1 ay hapis cezası verdi. O.S.K.’ya verilen ceza denetim süresine tabi tutuldu.

Öğretmen Tarık Ş. ve güvenlik görevlisi Aydın P.’yeyse, basit yaralama suçundan 6’şar ay 20’şer gün hapis cezasına çarptırıldı.

Gidişat kötü eğitim genel kısmı şiddetle anılır oldu .

En güncel haberleri sitemizde takip edebilirsiniz.

Yazar:
YORUMLAR & SORULAR-CEVAPLAR

Henüz yorum yapılmamış. Bu yazımız ile alakalı merak ettiklerinizi veya eklemek istediğiniz her türlü görüş ve öneriyi aşağıya yorum olarak yazabilirsiniz.

YORUMLAR & SORULAR-CEVAPLAR

(Yazımızla ilgili aklınızdaki soru ve düşünceleri yorum olarak aşağıya ekleyebilirsiniz.)