Egitim-Dünyası

Eğitim Dünyasının Dönüşü 2019 eğitim ve öğretim yılı

Eğitim Dünyasının Dönüşü 2019 eğitim ve öğretim yılı

Eğitim Dünyasının Dönüşü 2019 eğitim ve öğretim yılı

 

Evet uzun yıllardan sonra tekrar eğitim dünyasına dönüş yaptık.

Bıraktığımız yerden, eskisinden daha iyi bir şekilde eğitime, eğitimin içeriğine ve eğitimin sorunlarına, siz değerli okurlarımızla çözümler üretmeye çalışacağız.

Sadece Türk eğitim sistemi içerisinde yer alan KPSS, YKS, AYT,ALES gibi merkezi sınavlar dışında diğer ülkelerin sınavları, sınav sistemleri, üniversitelere öğrenci kabul etme şartlarını size en yakın zamanda ulaştırmaya çalışacağız.

 

Sitemizin en aktif olduğu dönemdeki öğrencilerimiz şuan da öğretmen ,üniversite öğrencisi olarak bizi takip ediyorlar, yeni takipçilerimiz de en güzel şekilde bilgi sahibi olup bize her soruyu sorabilme imkanına sahip olacaklar.

Facebook, ınstagram gibi sosyal medya siteleri içerisinde bilgi sahibi olmayan kişilerin yanlış bilgileri yerine, eğitimin içinden gelen ve eğitimin her güncellemesini yaşayan eğitim-dünyası ekibi olarak size her konuda bilgi verilecektir.

Lise öğrencilerinin hayali olan iyi üniversite ve üniversiteler hakkında bilgiler sitemizde en güncel şekilde yer alacaktır.

Askeri sınavlar,PMYO, mülakat ve sporla öğrenci alan üniversiteleri her gün güncel bir şekilde paylaşmaya devam edeceğiz.

Türkiye’de okumak istemeyen dünyanın belirli ülkelerinde, iyi üniversitelerinde okumak isteyen Türk gençlerine istekleri ölçüsünde bilgi vermeye çalışacağız.

Üniversitelerdeki yığılmaların ve iş imkanlarının hergün düşmesinin farkındayız, işkur önündeki üniversite mezunlarının ,online iş arama sitelerindeki binlerce hatta milyonlarca üniversite mezunu gencin iş aradığını takip edebiliyoruz, bu acı tablo karşısında en güzel silahımız olan bilgi ve bilgiyi en güzel şekilde verme çabamızı siz değerli okurlarımızla paylaşmak ve bu konuda size yardımcı olmak için sitemizin soru cevap kısmını aktif olarak kullanıma açacağız.

Sitemiz sadece eğitimle alakalı sorularınıza facebook üzerinden de cevap verebilecek, oraya mesaj olarak göndereceğiniz sorulara en açık şekilde cevap verecektir.

sınavlarla ve sınavların derslerini konu incelemek ve size yardımcı olmak için sitemizdeki öğretmenler her an size canlı olarak yanıt verecektir.

Takip ve inceleyen sayısının artması ve sitemizin aktif günlerine dönmesi, gençlerimizin bilgilenmesini ve daha aktif ve hızlı sonuç almasını sağlayacaktır.

eğitimin ne olursa olsun çok gerekli olduğunu, dünyada hala eğitimin en geçerli prestijini koruduğunu unutmamanız gerekir. Şartlar , dönemler, imkanlar nasıl olursa eğitim almaktan vazgeçmemeniz için eğitim dünyası olarak tekrar aktif olarak buradayız. Sorularınızı, yorumlarınızı ,isteklerinizi sitemize ulaştırabilirsiniz.

 

eğitim-dünyası ekibi

Cenk Hoca

 

Liseler,Askeri Liseleri,Üniversiteler, Teknik Üniversiteler, Askeri Üniversiteler,Yabancı üniversiteler,

AYT,KPSS,YKS,ALES,

MERKEZİ SINAVLAR VE SINAV BİLGİLERİ BAŞVURU TARİHLERİ

 

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ