Öğrencilere 5 Günlük Tatil ,TEOG ve 1 Mayıs Birleşiyor, Tıkla Öğren

Öğrencilere 5 Günlük Tatil ,TEOG ve 1 Mayıs Birleşiyor, Tıkla Öğren
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 Oy Verildi) 5 üzerinden ortalama 2,00 puan
Loading...

Öğrencilere Tatil Sevinci

24 nisanın tatil olmasının iptal edilmesini ardından birçok öğrenci tatille ilgili büyük bir hayal kırıklığına uğramıştı, bunun üzerine öğrencileri sevindirecek başka bir geldi öğrenciler TEOG sınavı ve 1 Mayıs tarihi ile beraber tam 5 gün tatil yapacaklar, işte haberin ayrıntıları;

Öğrencileri sevindirecek tatil gelişmesi TEOG sınavının 29-30 Nisan’da yapılacak olması ve 1 Mayıs İşçi bayramı ile birleşmesi nedeniyle öğrencilerin hafta sonuyla birleşecek tatili 5 güne uzayacak.

Bu iki günlük tatilin peşinden 1 Mayıs İşçi Bayramının resmi tatil olması sebebiyle tüm öğrencilere ve çalışanlara tatil olacak. Öğrencilerin tatili 2 Mayıs Cumartesi ile 3 Mayıs Pazar günü hafta sonu tatillerininde eklenmesiyle toplam 5 güne çıkmış olacak.

TEOG VE 1 MAYIS Birleşiyor 

Liselere Giriş Sınavı TEOG’un 2.si bu ayın sonunda 29-30 Nisan günlerinde yapılacak. 8. sınıf öğrencilerinin gireceği bu sınavların yapıldığı tüm ortaokullarda diğer öğrenciler (5, 6 ve 7. sınıf) ders yapmayacak. Aynı şekilde ortaokullarla birlikte aynı yerde eğitim gören ilkokullarda da ders yapılmayacak. 29 Nisan Çarşamba günü ile 30 Nisan Perşembe günleri milyonlarca öğrenci için tatil olacak

 

Bu iki günlük tatilin peşinden 1 Mayıs İşçi Bayramının resmi tatil olması sebebiyle tüm öğrencilere ve çalışanlara tatil gelecek. Öğrencilerin tatili 2 Mayıs Cumartesi ile 3 Mayıs Pazar günü hafta sonu tatillerininde eklenmesiyle toplam 5 güne yaklaşan tatil oluyor.

Eğitim dünyası olarak Teog Sınavına girecek öğrencilere başarılar diliyoruz

 

Yazar:
YORUMLAR & SORULAR-CEVAPLAR

Henüz yorum yapılmamış. Bu yazımız ile alakalı merak ettiklerinizi veya eklemek istediğiniz her türlü görüş ve öneriyi aşağıya yorum olarak yazabilirsiniz.

YORUMLAR & SORULAR-CEVAPLAR

(Yazımızla ilgili aklınızdaki soru ve düşünceleri yorum olarak aşağıya ekleyebilirsiniz.)