Nabi Avcı’nın Kötü Günü

Nabi Avcı’nın Kötü Günü
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 Oy Verildi) 5 üzerinden ortalama 4,00 puan
Loading...

Bakan Nabi Avcı için kötü bir gün.

Eğitim sisteminin ve eğitimle ilgilenen herkesin merakla takip edip her konuşmasını büyük bir heyecanla beklediği Milli Eğitim Bakanı Nabi AVCI için kötü bir gün yaşandı, bakan Avcı amcasını kaybetti , cenazeye bizzat katılan bakan Avcı’nın çok yorgun ve bitkin olduğu gözlendi, Eğitim dünyasi sitesi olarak Bakana bu acı gününde büyük sabır diliyoruz, işte haberin ayrıntıları;

Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı’nın vefat eden amcası Mehmet Avcı (85), Sakarya’da toprağa verildi. Avcı’nın yakınları tarafından Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesi morgundan alınan cenazesi, Serdivan ilçesindeki Kemalpaşa Merkez Camisi’ne getirildi. Cenaze törenine katılan Bakan Avcı, burada taziyeleri kabul etti.

Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı’nın vefat eden amcası Mehmet Avcı (85), Sakarya’da toprağa verildi. Avcı’nın yakınları tarafından Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesi morgundan alınan cenazesi, Serdivan ilçesindeki Kemalpaşa Merkez Camisi’ne getirildi. Cenaze törenine katılan Bakan Avcı, burada taziyeleri kabul etti. Mehmet Avcı’nın cenazesi, ikindi vakti kılınan cenaze namazının ardından ilçe mezarlığında defnedildi. Törene, Sakarya Valisi Hüseyin Avni Coş, Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, İl Jandarma Alay Komutanı Albay Ahmet Adnan Şimşiroğlu, ilçe belediye başkanları, milletvekili adayları, il ve ilçe teşkilat başkanları ve aile yakınları katıldı.

Eğitim Dünyası sitesi olarak Bakana ve yakınlarına çok büyük sabır dileyerek en kötü günlerinde de bakanımızın yanında olduğumuzu belirriyoruz.

 

Yazar:
YORUMLAR & SORULAR-CEVAPLAR

Henüz yorum yapılmamış. Bu yazımız ile alakalı merak ettiklerinizi veya eklemek istediğiniz her türlü görüş ve öneriyi aşağıya yorum olarak yazabilirsiniz.

YORUMLAR & SORULAR-CEVAPLAR

(Yazımızla ilgili aklınızdaki soru ve düşünceleri yorum olarak aşağıya ekleyebilirsiniz.)