Geçmiş Ösym Sınav Sonuçlarını Öğrenme

Geçmiş Ösym Sınav Sonuçlarını Öğrenme
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız(Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...

     NASIL MI?

Eğitim Dünyası sitesi olarak uzun zamandır istenen ve sorun çıkartan bir sorunu kolaylaştırarak önünüze getirdik, birçok kişinin sonuçları araması ve bulamaması üzerine eğitim dünyası şöyle bir araştırma yaptı.

Çok eski zamandan beri sınavlara giren ve sınav sonuçlarına ulaşamayan birçok kişi için ösym sınav sonuç sistemini açtı.

   Türkiye Cumhuriyeti Kimlik Numarı ve Aday Şifresi 

Bundan sonra 12-13 yıl önce sınava giren kişiler bile sınav sonuçlarını öğrenebilecekler, bunu öğrenirken sadece tc.kimlik numarası ve ösym aday  şifresiyle  bu eski sonuçlara giriş yapabilecek, adayın şifresi yoksa veya şifresini unuttuysa en yakın ösym bürosundan bu konuda yardım alabilir,

Ösym eski  olan sınav sonuçlarını tekrar arşivden çıkardı bunu yaparkende sadece öğrenci tc kimlik numarası ve şifreyi bilgi olarak istiyor. yani ösym sonuçlar için herkesin işini kolaylaştıyor, Ösym ile sonuçlara ulaşmak için https://sonuc.osym.gov.tr/ sadece bu siteye tıklayarak eskiden kalmış olan sınav bilgisini çok rahat şekilde elde edebilirsiniz.

Ales,öss,ygs,ve diğer bir çok sınav sadece tıklayarak ösym sitesinden öğrenebilirsiniz, 2002 yılına kadar ki bütün sınav sonuçlarıni sınav bilgilerini ve belgelerin çıktısını çok rahat bir şekilde elde edebilir.

Her türlü güncel bilgi ve düşünceleriniz fikirleriniz ve sorunlarınız için bize ulaşabilirsiniz.

Yazar:
YORUMLAR & SORULAR-CEVAPLAR - 1 YORUM
  1. hüseyin dedi ki:

    2002 yılına ait ÖSYM Sonuç Belgesi sini vermiyor. Onu nerden bulabilirim acaba ?

YORUMLAR & SORULAR-CEVAPLAR

(Yazımızla ilgili aklınızdaki soru ve düşünceleri yorum olarak aşağıya ekleyebilirsiniz.)