AÖF Sınav Yerleri 2013 “Sınav Giriş Belgesi alımı” (Resimli anlatım)

AÖF Sınav Yerleri 2013 “Sınav Giriş Belgesi alımı” (Resimli anlatım)
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (21 Oy Verildi) 5 üzerinden ortalama 5,00 puan
Loading...

AÖF Sınav Yerleri 2012 Sınav giriş belgesi alımı (Resimli anlatım)AÖF bütünleme Sınav Yerleri 2012,Aöf Sınav Giriş Belgesi 2012,AÖF Sınav Yerleri 2012 öğrenme,aöf bütünleme sınav giriş belgesi alma,Aöf Bütünleme Sınav Giriş Yerleri Belgesi,Açıköğretim sınav yerleri,aöf sınav giriş belgesi nasıl alınır ile ilgili detaylı bilgiler yazımızın devamındadır.

AÖF Sınav Yerleri 2012-2013

Açıköğretim Bütünleme sınavları bu hafta sonu yapılacak.Kredili bölümlerdeki öğrenciler güz dönemine ait alttan kalan  sınavların bütünlemesine  8 -9 Eylül 2012 tarihlerinde gireceklerdir.

yazının altında sevgili egitim-dunyasi.net okurlarına kolaylık olması amacı ile hazırlanmış resimli olarak “aöf sınav yerleri ve aöf sınav giriş belgesinin” nasıl alındığı ile ilgli resimleri sırası ile uygulayarak öğrenebilirler.

sınava girecek ögrencilerin sınava girecekleri okul ve hangi gün hangi derslerden sınava gireceklerini aşağıdaki link ten ögrenebilirler

http://ogrenci.anadolu.edu.tr – tıkla

adresinden T.C. kimlik numaraları ve şifreleri ile giriş yapılarak öğrenilebilir.

Sınava girecek öğrencilere sınavda başarılar dileriz.Herhangi bir sorunuz olursa aşağıya yorum bırakabilirsiniz.Açıköğretim Sınava Giriş Belgesini internetten ortamından çıkarabilirsiniz.Sınava giderken sınav giriş belgesi, öğrenci kimliği ve T.C kimliğinizi götürmeyi unutmayın. Adreslere ayıca sınava giriş belgesi gönderilmeyecektir. Sınava giriş belgeleri yukarıdaki adresten çıktı alınacaktır.

Resimlerin Üzerine Tıklayarak Resimleri Daha Detaylı incelemek İçin Büyütebilirsiniz

(belgeyi almak yapacagınız işlem sırası resimlerin sırası gibidir )

 

  • egitim-dunyasi.net olarak sizin için hazırladığımız yazımızla ilgili sorularınızı ve merak ettiklerinizi aşağıya yorum olarak yazabilirsiniz

 

Yazar:
YORUMLAR & SORULAR-CEVAPLAR - 1 YORUM
YORUMLAR & SORULAR-CEVAPLAR

(Yazımızla ilgili aklınızdaki soru ve düşünceleri yorum olarak aşağıya ekleyebilirsiniz.)

Yorum yapmadan önce lütfen soruyu sayıyla cevaplayınız. * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.